8. osztály tanulmányi kirándulása – Sopron–Kőszeg - 2026. június 11–12-13.
2026. június 20.
Nyolcadikosaink utolsó tanulmányi kirándulásának második napja is számos élményben és tartalmas programban bővelkedett. A nap első állomásaként megcsodálták a fertődi Eszterházy-kastély lenyűgöző épületegyüttesét, valamint a kastély parkjában található, több száz rózsatővel ékesített Cziráky Rózsakert szépségét.
A kulturális élmények után egy kis felfrissülés következett a hegykői strandon. Ezután a csoport ellátogatott a festői környezetben fekvő Gloriette-kilátóhoz, ahonnan páratlan panoráma nyílik a Fertő-tóra és annak környékére. A nap programjából természetesen nem maradhatott ki a Fertőrákosi kikötő felkeresése sem.
Sok-sok szép emlékkel gazdagodhattak a gyerekek kirándulásuk második napján.
Az esenény képei megtekinthetők: ITT Vissza