8. osztályosaink utolsó, közös osztálykirándulása- 2026.06.11-12-13. - Köszeg-Sopron
2026. június 13.
Nyolcadikosaink 2026. június 11-én reggel izgatottan indultak el háromnapos tanulmányi kirándulásukra Sopronba és Kőszegre. Az első nap máris rengeteg élményt tartogatott számukra!
Bejárták Sopron hangulatos történelmi belvárosát, megcsodálták a Tűztornyot és a Fő teret, sétáltak a szebbnél szebb utcákon, majd a városnéző kisvonattal is felfedezték a város nevezetességeit. A tartalmas programok mellett a felhőtlen szórakozás sem maradhatott el – a bobpálya igazi kedvencnek bizonyult!, na és persze a hasuk sem maradt üresen, hiszen a McDonald's-ban ebédeltek 😊
Ez a kirándulás különösen fontos a nyolcadikosok számára, hiszen ez az utolsó közös osztálykirándulásuk általános iskolásként. Bízunk benne, hogy a közösen átélt élmények még sokáig szép emlékek maradnak számukra.
Köszönjük Tóthné Ónody Nóra tanárnőnek a kirándulás megszervezését, valamint Nagy Ágnes pedagógiai asszisztensnek, hogy elkísérte a csapatot és segítette a programok lebonyolítását.
Várjuk a következő napok beszámolóit és a további élményeket!
Az esenény képei megtekinthetők: ITT Vissza