Föld napja - 2024. április 22.

2024. április 24.

Alsó tagozatosaink a Jászebrényi Állatkertben jártak a Föld napja alkalmából. Állatkerti sétájuk során megismerkedtek az állatok mindennapjaival, betekinthettek az állatok etetésébe és sok sok érdekes információt tudhattak meg az állatkert lakóiról.

A program a Tápióságért Alapítvány és az Iskola Szülői Szervezetének támogatásából valósulhatott meg. Nagyon szépen köszönjük a segítségüket!

A gyerekeket Heincz Zoltánné, Kertész Péterné, Lesti Mariann, Lestiné Berényi Boglárka, Nagy Ágnes, Urbán Ágnes, Vágó Enikő kísérte el Jászberénybe. Nagyon szépen köszönjük mindannyiuk munkáját.

Albumunkban látható fényképeket Urbán Ágnes és Vágó Enikő tanító nénik készítették. Köszönjük szépen, hogy megosztották velünk őket.