Diákolimpia Atlétika többpróba verseny

2024. április 23.

2 korcsoportban 4 csapatunk vett részt a körzeti Atlétika többpróba versenyen. Az időjárás sajnos nem volt kegyes a gyerekekhez és pedagógusainkhoz, ugyanis a kora nyárias időt a verseny napjára átvette a már már téli időjárás, így a szervezők egy nappal el is tolták az eredetit időpontot. De mindezek ellenére a gyerekek lelkesen várták a megmérettetéseket.

A csapatok tagjai:

II. korcsoport - lány csapat

Béres Emma, Domján Délia Johanna, Kovács Izabella, Prepok Panna, Rakottyai Mirabella, Ruja Nóra Petra.

II. korcsoprot - fiú csapat

Berényi Benett, Hajós-Bozó Ilián, Józsa Kende Ellák, Katkó Vince, Krizsán Ruben János, Maka Géza Gergő.

III. korcsoport - lány csapat

Hajós Mira, Jánosi Emese, Jantik Hanna, Kohut Laura, Mészáros Alexa, Tomócsik Gréta.

III. korcsoport - fiú csapat

Balog Tamás, Beke Dominik István, Krizsán Nikolasz, Kun Ákos, Prepok Gyula, Sándor Nikolasz.

Eredményeik:

II. korcsoportos lány csapatunk 3. helyezett lett.

III. korcsoportos lány csapatunk 5. helyezést ért el.

II. korcsoportos fiú csapatunk 7. helyezett lett, és

III. korcsoportos fiú csapatunknak a 8. helyet sikerült elérniük.

Gratulálunk a gyerekeknek az elért eredményekhez.

A csapatokat Kunné Kelemen Erzsébet tanárnő készítette fel a versenyre. Köszönjük szépen a munkáját! A versenyre Kertész Péterné Éva tanító néni is elkísérte a gyerekeket.

Köszönjük szépen az ő munkáját is.