4. osztály a Edu&Fun Digitális Élményközpontban

2024. március 27.

2024. március 20-án tanulmányi kiránduláson vettek részt a 4. osztályos tanulók az Edu&Fun Digitális Élményközpontban, ahol a gyerekek játszva tanulhattak, felfedezhették és kipróbálhatták a legújabb info-kommunikációs és digitális eszközöket.

A gyerekek a szervezett program keretében körülnézhettek egy okosotthonban, megismerkedhettek a Play-i robotok programozásával, tapasztalatokat szerezhettek a 3D nyomtatásban. Kipróbálhatták a greenbox technológiát, és stop-motion animációt is készíthettek. Mozgásérzékelő segítségével golyót irányítottak a játékpályán.

Hatalmas élmény volt a gyerekek számára a különböző digitális eszközökkel való foglalkozás. A tartalmas délelőtt után egy mozilátogatás következett: Emma és a fekete jaguár című filmet nézték meg.

A gyerekek programját Lesták Erzsébet tanárnő és Kertész Péterné tanító szervezte meg. Köszönjük szépen a munkájukat és a szuper képeket! ❤️

Edu&Fun Digitális Élményközpont - 4. osztály tanulmányi kirándulás - video1

Edu&Fun Digitális Élményközpont - 4. osztály tanulmányi kirándulás - video2