Rendhagyó irodalom óra

2024. február 07.

2024. február 2-án rendhagyó irodalom órán vehettek részt felsős tanulóink. A tápióbicskei művelődődéi ház szervezője- Juhász Barbara- hívott meg minket erre a nagyszerű programra.

A közel egy órás rendhagyó órán Petőfi Sándor és Szendrey Júlia szerelme elevenedett meg, versek, úti levelek segítségével. Rékasi Károly színművész és Somlai Valéria zongoraművész előadása igazán izgalmassá, emberközelivé varázsolta nekünk ezt a kivételes találkozást az irodalommal.

Köszönjük Herczeg Róbert polgármester úrnak és Gulyás István testnevelő tanár úrnak, hogy elvittek minket Tápióbicskére.

Köszönjük Juhász Barbarának, hogy lehetővé tette számunkra is, hogy megnézhessük az előadást!

Tóthné Ónody Nóra tanárnő beszámolóját olvashatták. Köszönjük szépen Nóra tanárnőnek, hogy elkísérte a gyerekeket a programra.